ART / Lithographs / Litograph in colors 12837095
nr 1283 7095
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Lennart Jirlow (b. 1936), Sweden. Signed, numbered 236/400. Subject: 57x43cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 236/400. Motivet: 57x43cm
Lennart Jirlow, Swedish painter born in Stockholm 1936, dead 2020.
1500
SEK 4200
Monday October 21 2019
at 20:19:56
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
3.800 kr
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr (Robot)
2.400 kr
2.600 kr (Robot)
2.800 kr
3.000 kr (Robot)
3.200 kr
3.400 kr (Robot)
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
4.000 kr
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik
Lennart Jirlow
Read more about Lennart Jirlow